...Yükleniyor
Telefon :

+90 212 352 24 44

Adres :

Ebulula Mardin Cad. Maya Meridien İş Merkezi Kat:2 D:10 Akatlar Beşiktaş/İstanbul

E-Mail :

info@12frekans.com

değişimin ipuçları

TV, radyo, sinema, outdoor mecralarının tamamında veya bunlardan birinde reklam kullandığımızda müşterilerin dijitalden geri dönüş sağladığını dikkate alırız. Bu nedenle Google ve sosyal medya mecra kullanımlarını reklam slogan ve metinlerini dikkate alarak entegre ederiz. Ayrıca Google ve sosyal medya mecralarındaki reklamların etkinlik ve gücünü artırmak için küçük bütçeli TV veya radyo reklamı önerir ve planlamasını hazırlarız.


25 yıllık medya tecrübemizle özellikle son 10-15 yıllık süreçte gelişerek değişen iletişim mecralarını bilir ve her birinin hedef kitlesi hakkında fikir edinerek stratejik planlama yaparız.


Şirketlerin daha çok haber, blog yazısı, sosyal medya mecralarından web sitesine yönlendirme gibi çalışmalarını önemsemeye başlayan Google’da, dijital PR / blog yazılarıyla markalarımıza itibar ve organik seo katkısı sağlarız.


Web sitesi olmayan ya da zayıf olan markaların ihtiyaçlarını en ideal düzeyde karşılayabilecek kurumsal web sitesi yazılım ve tasarımını yaparız. Ayrıca ticaretini online’a taşımak isteyen markalar için e-ticaret sitesi hazırlar, dijital pazarlama ekibimizle Google ve sosyal medya reklamları üretiriz. Bunun yanında pazar yerleri entegrasyonu ile yeni müşteriler kazanmasına katkı sunarız.


Tüketicilerin bir ürünü veya markayı ararken isim harici olarak daha kırılımlı özellikleriyle aradıklarını Google keyword’lerde görmekteyiz. TV, radyo, outdoor ve dijital reklam çalışmalarında bu dile uygun metinleri ve keyword çalışmalarını dikkate alarak farkındalık ve başarı yaratırız.

değişimedavetlisiniz.